Kameralne oraz funkcjonalne domy z garażami

Kameralne oraz funkcjonalne domy z garażami

OSIEDLE ZAMKNIĘTE

6 domów
Metraże – 142,80 m²

Domy posiadają dwie kondygnacje, garaż + taras nad garażem a także samodzielne ogrody o powierzchniach ok. 500 m². Każdy dom jest połączony częścią garażową, dzięki czemu zyskuje miano domu wolno stojącego, który gwarantuje pełnię komfortu oraz prywatności.

OTWARTA PRZESTRZEŃ TERENÓW ZIELONYCH

Nowoczesne osiedle Wille Poziomkowa przypadnie do gusty Klientom którzy cenią sobie życie na skraju miasta, a jednocześnie chcą napawać się ciszą i spokojem otaczającego krajobrazu. Lokalizacja osiedla bez wątpienia sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Nowoczesny design, funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wewnątrz budynków, a także przeszklona i panoramiczna elewacja sprawiają, że w tym miejscu można poczuć się wyjątkowo komfortowo.

PREZENTACJA LOKALI

Aktualnie w sprzedaży

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Wybierz lokal...  

POWRÓT

×

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     zarezerwowane     sprzedane     w przygotowaniu

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

LOKALIZACJA

Bieganów, ul. Poziomkowa

Bieganów jest miejscowością położoną w bezpośrednim sąsiedztwie granic administracyjnych miasta Żyrardowa.

Żyrardów, nazywany sypialnią Warszawy, usytuowany jest 45 km od stolicy i posiada świetny dojazd samochodem (ok. 35 min.) z możliwością wyboru trasy autostradą A2 lub drogą ekspresową S8. Dogodne połączenia kolejowe o częstotliwości co kilkanaście minut oraz kursujące na tej linii najnowocześniejsze pociągi sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się w ok. 25 min. Kolejnym atutem jest zlokalizowany niecałe 8 km od osiedla Suntago Park of Poland – największy park wodny w Europie.

Centrum Żyrardowa oddalone jest od naszej inwestycji zaledwie 4 km, a centrum Międzyborowa z punktami użyteczności publicznej, sklepami, placówkami edukacyjnymi (w tym Zespołem Szkół Publicznych), terenami rekreacyjnymi oraz lasami – usytuowane jest w odległości ok. 2 km.