DOM W CENIE MIESZKANIA

DOM W CENIE MIESZKANIA

OSIEDLE ZAMKNIĘTE

4 lokale mieszkalne
Metraże – 104,71 m²

Kompleks lokali składa się z 4 dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych. Są to lokale z samodzielnymi ogrodami, tarasami oraz indywidualnymi miejscami postojowymi przed budynkiem.

ZAMIESZKAJ NOWOCZEŚNIE I KOMFORTOWO

Nowoczesny budynek wielorodzinny to kontynuacja naszego sąsiadującego osiedla zamkniętego o nazwie Green Garden. Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi produktami w tej lokalizacji – Green Garden II powstało z myślą o osobach które nie zdążyły nabyć u nas lokalu w sąsiedztwie. Osoby chcące wyrwać się z codziennego zgiełku i szumu miasta – tym samym lokując swoje centrum życia na granicy dwóch fantastycznie rozwijających się podwarszawskich miast zapraszamy do kontaktu. Inwestycja usytuowana jest na pograniczu Grodziska Mazowieckiego z Milanówkiem. Kameralny charakter zabudowy sprawia, że w tym miejscu można czuć się bezpiecznie, wypocząć oraz poobcować z naturą. Green Garden II to przede wszystkim obiekt o niskiej zabudowie, dającej dużo przestrzeni jego mieszkańcom oraz minimalistyczny, nowoczesny i elegancki design. Tarasy a także wielkopowierzchniowe okna, a z nich widoki na otwartą zieloną przestrzeń zapewniają komfort wszystkim mieszkańcom.

PREZENTACJA LOKALI

Aktualnie w sprzedaży

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Wybierz lokal...  

POWRÓT

×

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     zarezerwowane     sprzedane     w przygotowaniu

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

LOKALIZACJA

Grodzisk Mazowiecki, ul. Sokola

Grodzisk Mazowiecki, będący jednym z najatrakcyjniejszych miast do mieszkania w Polsce (I miejsce Polskiego Miasta Przyszłości w rankingu „Financial Times”; III miejsce najlepiej zarządzanego samorządu w Polsce według dziennika „Rzeczpospolita”; statuetka Lidera Zmian 2019 r. „Forum Rozwoju Mazowsza”; wyróżnienie w Adresie Marzeń przez magazyn „Wprost”) nazywany jest sypialnią Warszawy, gdyż usytuowany jest zaledwie 30 km od stolicy.

Świetny dojazd samochodem (ok. 30 min. – możliwość wyboru wielu tras, w tym m. in. drogą wojewódzką nr 719, autostradą A2 lub drogą ekspresową S8), kolejką WKD oraz linią najnowocześniejszych pociągów PKP sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się błyskawicznie. W kolejny atut niewątpliwie wpisuje się bardzo duża ilość terenów zielonych oraz rekreacyjnych miasta.

Do najbliższej okolicy osiedla należą:

  • Przystanki transportu miejskiego
  • Markety oraz stacje paliw
  • Restauracje
  • Siłownia
  • Apteka