DOM W CENIE MIESZKANIA

DOM W CENIE MIESZKANIA

OSIEDLE ZAMKNIĘTE

Lokale mieszkalne – 10
Metraże – od 89 m² do 109 m²

Kompleks zespołu budynków składa się z:

8 lokali, w którym każdy posiada dwie kondygnacje, garaż, samodzielny ogródek
oraz miejsce postojowe przed budynkiem

1 lokalu usytuowanego na parterze z garażem, miejscem postojowym przed budynkiem oraz samodzielnym ogródkiem

1 lokalu usytuowanego na piętrze z przestronnym tarasem, samodzielnym ogródkiem, garażem oraz miejscem postojowym przed budynkiem

ZAMIESZKAJ KAMERALNIE I KOMFORTOWO

Nowoczesne osiedle zamknięte Natura House powstało z myślą o osobach, chcących wyrwać się z codziennego zgiełku i szumu miasta – tym samym mieszkając nieopodal wszystkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej. Kameralny charakter zabudowy sprawia, że w tym miejscu można czuć się bezpiecznie, wypocząć, poobcować z naturą, ale równocześnie korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie stwarza pobliskie centrum miasta. Natura House, to osiedle o niskiej zabudowie dającej dużo przestrzeni jego mieszkańcom.

PREZENTACJA LOKALI

Aktualnie w sprzedaży

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Wybierz lokal...

POWRÓT

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     zarezerwowane     sprzedane  

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

LOKALIZACJA

Grodzisk Mazowiecki, ul. Polna

Grodzisk Mazowiecki, będący jednym z najatrakcyjniejszych miast do mieszkania w Polsce (I miejsce Polskiego Miasta Przyszłości w rankingu „Financial Times”; III miejsce najlepiej zarządzanego samorządu w Polsce według dziennika „Rzeczpospolita”; statuetka Lidera Zmian 2019 r. „Forum Rozwoju Mazowsza”; wyróżnienie w Adresie Marzeń przez magazyn „Wprost”) nazywany jest sypialnią Warszawy, gdyż usytuowany jest zaledwie 30 km od stolicy.

Świetny dojazd samochodem (ok. 30 min. – możliwość wyboru wielu tras, w tym m. in. drogą wojewódzką nr 719, autostradą A2 lub drogą ekspresową S8), kolejką WKD oraz linią najnowocześniejszych pociągów PKP sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się błyskawicznie. W kolejny atut niewątpliwie wpisuje się bardzo duża ilość terenów zielonych oraz rekreacyjnych miasta.

Do najbliższej okolicy osiedla należą:

  • Przystanki transportu miejskiego
  • Markety oraz stacje paliw
  • Przychodnia lekarska
  • Restauracje
  • Siłownia
  • Apteka
  • Szkoła