DOM W CENIE MIESZKANIA

DOM W CENIE MIESZKANIA

OSIEDLE ZAMKNIĘTE

10 budynków
40 lokali
Metraże – od 75 m² do 93 m²

Lokale posiadają dwie kondygnacje, samodzielny ogródek oraz miejsca parkingowe. Każdy lokal jest tzw. lokalem zewnętrznym, dzięki czemu posiada przestronną część terenu prywatnego.

Miejsca parkingowe – GRATIS!

OTWARTA PRZESTRZEŃ Z WIDOKIEM NA WODĘ

Nowoczesne osiedle Zatoka Komfortu jest już drugą naszą odsłoną inwestycyjną nad brzegami urokliwego Zalewu Żyrardowskiego. Inwestycja przypadnie do gustu przede wszystkim tym Klientom, którzy cenią sobie życie w mieście, a jednocześnie chcą napawać się ciszą i spokojem otaczającego krajobrazu. Lokalizacja osiedla bez wątpienia sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Ten wyjątkowy projekt realizowany jest w pierwszej linii brzegowej, która zapewnia niesamowity widok z okien na akwen wodny oraz tereny zielone. Nowoczesny design, w tym przeszklona i panoramiczna elewacja sprawiają, że w tym miejscu można poczuć się wyjątkowo komfortowo. Zatoka Komfortu to Twoja własna przestrzeń, bezpieczeństwo oraz harmonia z naturą.

PREZENTACJA LOKALI

Aktualnie w sprzedaży

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Wybierz lokal...  

POWRÓT

×

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     zarezerwowane     sprzedane     w przygotowaniu

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

LOKALIZACJA

Żyrardów, ul. Kolumba

Żyrardów, nazywany sypialnią Warszawy, usytuowany jest 45 km od stolicy i posiada świetny dojazd samochodem (ok. 35 min.) z możliwością wyboru trasy autostradą A2 lub drogą ekspresową S8. Dogodne połączenia kolejowe o częstotliwości co kilkanaście minut oraz kursujące na tej linii najnowocześniejsze pociągi sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się w ok. 25 min. Kolejnym atutem jest zlokalizowany niecałe 8 km od osiedla Suntago Park of Poland – największy park wodny w Europie.

Do najbliższej okolicy osiedla należą:

  • Zalew Żyrardowski z plażą
  • Przystanek transportu miejskiego
  • Infrastruktura rowerowa
  • Tereny rekreacyjne
  • Parking
  • Szkoła
  • Stadnina koni
  • Market oraz stacja paliw