DOM W CENIE MIESZKANIA

DOM W CENIE MIESZKANIA

OSIEDLE ZAMKNIĘTE

Lokale mieszkalne – 16
Metraże – od 37 m² do 126 m²

Kompleks zespołu budynków składa się z:

4 budynków, w którym każdy z budynków posiada 4 lokale, tj.:

3 budynki posiadają po 4 lokale. Każdy lokal o powierzchni 126,16 m². Są to lokale dwukondygnacyjne z garażami, miejscami postojowymi przed budynkiem oraz samodzielnymi ogrodami

1 budynek posiadający 4 lokale. Dwa lokale o powierzchni 37 m² oraz dwa lokale o powierzchni 41 m². Są to lokale jednokondygnacyjne z tarasami, bądź balkonami, miejscami postojowymi przed budynkiem oraz samodzielnymi ogrodami

ZAMIESZKAJ NOWOCZEŚNIE I LUKSUSOWO

Nowoczesne osiedle zamknięte Green Garden powstało z myślą o osobach poszukujących tak zwanego „produktu premium”, chcących wyrwać się z codziennego zgiełku i szumu miasta – tym samym lokując swoje centrum życia na granicy dwóch fantastycznie rozwijających się podwarszawskich miast. Inwestycja usytuowana jest na pograniczu Grodziska Mazowieckiego z Milanówkiem. Kameralny charakter zabudowy sprawia, że w tym miejscu można czuć się bezpiecznie, wypocząć oraz poobcować z naturą. Green Garden to przede wszystkim osiedle o niskiej zabudowie, dającej dużo przestrzeni jego mieszkańcom oraz minimalistyczny, nowoczesny i elegancki design. Tarasy, balkony, wielkopowierzchniowe okna, a z nich widoki na otwartą zieloną przestrzeń zapewniają komfort wszystkim mieszkańcom osiedla.

PREZENTACJA LOKALI

Aktualnie w sprzedaży

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Wybierz lokal...  

POWRÓT

×

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     zarezerwowane     sprzedane     w przygotowaniu

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

LOKALIZACJA

Grodzisk Mazowiecki, ul. Sokola

Grodzisk Mazowiecki, będący jednym z najatrakcyjniejszych miast do mieszkania w Polsce (I miejsce Polskiego Miasta Przyszłości w rankingu „Financial Times”; III miejsce najlepiej zarządzanego samorządu w Polsce według dziennika „Rzeczpospolita”; statuetka Lidera Zmian 2019 r. „Forum Rozwoju Mazowsza”; wyróżnienie w Adresie Marzeń przez magazyn „Wprost”) nazywany jest sypialnią Warszawy, gdyż usytuowany jest zaledwie 30 km od stolicy.

Do najbliższej okolicy osiedla należą:

  • Przystanki transportu miejskiego
  • Markety oraz stacje paliw
  • Restauracje
  • Siłownia
  • Apteka

Świetny dojazd samochodem (ok. 30 min. – możliwość wyboru wielu tras, w tym m. in. drogą wojewódzką nr 719, autostradą A2 lub drogą ekspresową S8), kolejką WKD oraz linią najnowocześniejszych pociągów PKP sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się błyskawicznie. W kolejny atut niewątpliwie wpisuje się bardzo duża ilość terenów zielonych oraz rekreacyjnych miasta.

Milanówek, położony jest na południowy zachód od Warszawy i wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. Wraz z Brwinowem i Podkową Leśną, Milanówek należy do tak zwanego podwarszawskiego trójmiasta ogrodów. Milanówek usytuowany jest przy drodze wojewódzkiej nr 719 wiodącej z Warszawy (wyjazd Alejami Jerozolimskimi) do Żyrardowa. Przez teren miasta przechodzi niewielki fragment autostrady A2 oraz dwie linie kolejowe. Pierwsza to linia PKP, druga to linia WKD – na terenie Milanówka znajdują się trzy stacje: Brzózki, Polesie oraz Milanówek Grudów.